Meie kosmeetikud kasutavad DMK, BDR ja Germaine de Capuccini tooteid.
 TeenusHind (euro)


DMK hoolduste valik on lai: teraapiad akne, armkudede, hüperpigmentatsiooni, sügavate ja peente kortsude ning naha lõtvumise puhul.

Ensüümihooldus nr.1
Võti noorusliku, terve naha taastamiseks. Annab silmnähtava efekti lõtvunud, ebatasase, või paksenenud naha puhul.
47
Alkaline Wash
Raviprogramm akne, armkudede, karvanääpsupõletike puhul.
35
Alkaline Wash koos nahafunktsioone taastava ensüümhooldusega
55
Prozyme
Sobib ideaalselt õhukesele, kestendavale, päikesest kahjustunud ja peente kortsukestega nahale.
30
 
                      


BDR hoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest. Meetod on tõhus ning kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti - tulemused on näha juba pärast esimest teraapiat. Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR´i koduseid nahahooldustooteid.

Intensiivne hooldus Laser Effect maskiga
Laser Effect mask on kõge intensiivsem mask naha nooruslikkuse taastamiseks. Täiesti uudne koostis ning konsepstioon. Ülipeentest elastsetest kiududest mask, mis moodustab nahaga ideaalse kontakti, mille tulemusena saame pinguldatud näonaha. Silub miimilisi kortse, soodustab rakujagunemist, niisutab, tõstab näokontuuri, sisaldab üliaktiivseid toimeaineid. Push-up effekt on visuaalselt nähtav! Sisaldab : Näopuhastus, happekoorimine ja Laser Effect mask (30-45 min). Kestvus: 60-90 min.
 60
Noorendav nahahooldus
Kõige täiuslikum noorendav hoolitsus, mis parandab naha välimust, tasandab aja- ja vanusemärke ning miimilisi kortse. 100 iluminuti sisse on reastatud viis aktiivset noorendavat meetodit: bioloogiline peeling, mikropeel või profipeel lihvimine, lümfimassaaž, tsirkulatsioonimassaaž, XL ja XS stimulatsioon, aktiivseerumid, nanotehnoloogiline aktiivmask, rahustav sinine valgus.
 75
Nahka stimuleeriv hooldus
Ideaalne intensiivhooldus väsinud, jumetule ja elastsuse kaotanud nahale. Sisaldab: bioloogiline peeling, mikropeel lihvimine, lümfimassaaž, tsirkulatsioonimassaaž, XL stimulatsioon, aktiivseerumid, nanotehnoloogiline aktiivmask,
rahustav sinine  valgus.
 70
Nahka elustav hooldus
Aktiivne värskendav tund naha noorendamiseks, niisutamiseks, naha stressi- ja pigmendimuutuste korrigeerimiseks. Koos naha mikrolihvimisega. Sobib väga hästi ka meestele! Sisaldab: bioloogiline peeling, mikropeel või profipeel lihvimine, tsirkulatsiooni massaaž, aktiivseerum, nanotehnoloogiline aktiivmask, rahustav sinine valgus.
 55
Hooldus probleemsele nahale
Naha eriprobleemide nagu akne, armide ning näol ja kaelal olevate miimilisete joonte korrigeerimiseks mõeldud intensiivhooldus. Vastavalt näidustustele viiakse läbi sobiv bioloogiline koorimine, bioloogiline peeling, profipeel lihvimine, lümfimassaaž, aktiivseerumid, nanotehnoloogiline aktiivmask, rahustav sinine valgus.
 55
Happega nahahooldus
Bioloogilise koorimise tulemusel ühtlustub jume, nahk on intensiivselt niisutatud ja pehme, tasanduvad väikesed ja pindmised kortsukesed, pehmenevad armid, kiireneb naha regeneratsioon. Sisaldab: bioloogiline peeling 10% kuni 40% piim- ja sidrun- või glükoolhape, lümfimassaaž, tsirkulatsioonimassaaž, aktiivseerumid, nanotehnoloogiline aktiivmask, rahustav sinine valgus.
 45
 

Näohooldus Active hydration advanced programme
Niisutav hooldus on loodud igale nahatüübile. Tema kasutusmeetod hellitab koos toodete efektiivsusega, saavutades tõelise heaolu.
 39
Collagen expert hooldus
Kollageenkiud moodustavad nahas karkassi, mis tagab naha tugevuse, elastsuse ja üldise hea väljanägemise. Kollageenil on omadus siduda veemolekule ja seetõttu on tal ka tähtis roll naha niiskussisalduse tagamisel. Kollageenhoolduse mõju: tagab pringima ja nooruslikuma naha, normaliseerib niiskustasakaalu, muudab naha pehmeks, stimuleerib uute rakkude tootmist parandades naha ebatasasusi. 
60 
 Seljapuhastus 35
 
 Depilatsioon  
Käed 17
Sääred 17
Jalad 25
Bikiini 17
Kaenlaalused 12
Ülahuul 4
Lõua piirkond 5
Kulmud 6
   
 Kulmud, ripsmed  
Kulmude keemiline värvimine 5
Ripsmete keemiline värvimine 5
Kulmude korrigeerimine 6
Kulmude modelleerimine 10
Kulmude korrigeerimine ning ripsmete värvimine  13
Kulmude modelleerimine ning ripsmete värvimine  17
Lash Lift ripsmete koolutamine + keemiline värvimine 20
   
 Kõrvaaukude tegemine 
Kaks auku + kõrvarõngad 20
Üks auk + kõrvarõngas 15