CH stuudio pakub juuksuri ja kosmeetiku teenuseid ning käte- ja jalahoolduseid.


Meie juuksurid kasutavad L´Oréal Professionnel tooteid ja omavad nendega enam kui 10 aastast kogemust.

L'Oréal Professionnel kaubamärki on alati seostatud uusimate suundumuste ja moetööstusega. See on tõelistele professionaalidele ja iluhoolduse asjatundjatele mõeldud kaubamärk, kuna pakub luksuslikke ja väärtuslikke tooteid ning teenuseid, mis vastavad kõige uuematele moesuundumustele.

CH stuudio on maineka Salon Experti grupi liige. Salon Experti staatus antakse L'Oreal Professionneli partnersalongidele, mis pakuvad eriti kõrgetasemelist professionaalset teenust.


Kosmeetikud kasutavad DMK, ja Germaine de Capuccini tooteid. 


DMK on ainulaadne parameditsiiniline nahahooldussari, mis põhineb ameerika teadlase Danné Montaque-Kingi üle kolmekümneaastase ekstraktialase uurimistöö tulemusel. 

DMK kotseptsiooni aluseks on - loodust jäljendades loomulike tulemusteni. Danné oli üks esimestest teadlastest, kes mõistis ensüümide mõju nahale ja esimene, kes töötas välja naha noorendamise süsteemi, mis keskendus naharakkudele sobiva ja vastuvõetava keemia pakkumise tähtsusele.

Danné naharavi programm põhineb sellel, et nahk reageerib tahetud viisil kui kasutatakse aineid, mida nahk tunnistab omataolisteks.

Danné erihooldustooted võimaldavad tõhusat individuaalset nahahooldust sõltumata nahatüübist, vanusest või naha eelnevast taustast. 


Germaine de Capuccini on kaubamärgina tuntud professionaalses ilusektoris üle 50 aasta ning esindatud rohkem kui 83 riigis üle maailma. Ettevõtte filosoofia on tugevalt seotud teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooniga, mida tõestavad tootja laboratooriumid, mis on ühed arenenumad maailmas. Kõige erilisemad massaažrituaalid ja spetsiaalselt väljatöötatud ilumeetodid annavad võimaluse muuta iga hooldus kliendi jaoks unustamatuks kogemuseks.  

Germaine de Capuccini edukas kombinatsioon looduslikest toimeainetest ja tipptasemel tehnoloogiast on võimaldanud ettevõttel turule tuua kõige mõjukamad nahahooldustooted ja professionaalsed SPA teraapiad, mida ilutööstus kunagi on näinud. Germaine de Capuccini hooldused ja tooted on esindatud maailma kõige eksklusiivsemates spaades ja ilusalongides, mida pakuvad kõrge kvalifikatsiooniga ilu terapeudid.


Käte- ja jalahooldusi teeme Guccio Naturale sarjaga.

Abielupaar Anthony Cuccio ja Roberta Cuccio alustasid äri kosmeetikamaailmas aastal 1981. Tänaseks on nende ettevõtmisest välja kasvanud ülemaailmne korporatsioon. Aastal 1999 loodi Cuccio Naturale tootesari – esimene naturaalne käte-, jalgade ja kehahooldustoodete sari. 

Cuccio Naturale hooldustoodete peamiste komponentidena kasutatakse naturaalset meresoola, piima, mee, rohelise ja valge tee ekstrakte, erinevaid taimeõlisid; granaatõuna, papaia, guaavi- ja tsitrusviljade ekstrakte. 

Sarja kuuluvad küünenahaõlid, kätekreemid, käte ja jalgade hooldusmaskid, kehakoorijad, kehavõid, massaažikreemid, desinfitseerivad vahendid ning muud maniküüri- ja pediküüritarvikud.

Pakutavate teenuste loetelu leiate menüüst.